BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13058061
nr 1305 8061
Takarmatur
Blyglas, Siluett av Johan Leksell. Signerad, daterad 1928. Höjd: 21 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:43:33
300 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)